Betynka

Jarní prázdniny 2017 Praha 6-10

VÍTÁME VÁS VŠECHNY PŘÍZNIVCE NAŠEHO DENÍČKU Z LETOŠNÍCH JIŽ 26. JARNÍCH PRÁZDNIN.

Jsme jako již posledních 15let na Novopacké boudě ve Špindlerově mlýně.

Sněhu spousty, sluníčko, prima kamarádi, nové dveře v chatě u pokojů a spousty známých tváří :-)

FOTO NAJDETE ZDE

 

ZAČNU TENTO TURNUS TÍM, ŽE NĚKTERÉ VĚCI, KTERÉ SE OPAKUJÍ ROZEPÍŠI HNED DO PODROBNA A DALŠÍ DNY SE JEN ODKÁŽI - PŘIZNÁM SE, ŽE NĚKDY TADY SEDÍM NAD DENÍČKEM A NEVÍM, JINDY ZE MNĚ VYPADNE RYCHLE, ALE NEŽ HO ULOŽÍM ZTRATÍ SE MI. A PAK?? UŽ SE MI NECHCE.

A I PRO VÁS BUDE ASI FAJN JEN RYCHLE KOUKNOUT NA ZÁKLADNÍ VĚCI. A POKUD BUDU MÍT NĚKDY CHUŤ SE ROZEPSAT A VY ČÍST, BUDE TAM TOHO I VÍCE. NEJVÍC MYSLÍM VYPOVÍDÁ FOTO :-)

KRÁSNÝ DEN VŠEM MARTINA :-)

 

BUDÍČEK: v 7:30 a stejné ranní aktivity jako předešlé dny

SNÍDANĚ: 8:00 - vždy stejná :-) - na výběr z krásně připraveného stolu (FOTO) - 2 druhy tvrdého sýra, 3 druhy měkkého sýra, tvrdý salám, uzené maso, 2 druhy marmelády (jahodová, meruňková), med, paštika, pomazánka(různé druhy), 2druhy másla, ovoce (většinou pomeranče, 3-4 druhy zeleniny (rajče, různé papriky, okurky, kelubny, salát) 

pečivo: chléb, 2-3 druhy rohlíků (obyčejný, makový, celozrný, vícezrný,...), housky, sladké pečvo (záviny - makový, tvarohový, povidlový,... Koblihy,..)

dále: jogurt, lupínky, količky, vločky, mléko, čaj, šťáva, juice, káva

PŘÍPRAVA NA DOPOLEDNÍ JEŽDĚNÍ: hygiena, obléknout do věcí na ven, pouklidit v pokoji, vzít si boty, rukavice, helmu, lyžařské brýle sejít do přízemí. 

Tam vedoucí pomáhají obout a zapnout boty, helmu, doobléknout, srovnat a zastrkat věci.

V lyžárně každý dostane to na čem jde jezdit a venku už jim další pomáhá nandavat lyže a rovnat se směrem k vleku.

Když jsou všichni venku rozjedeme se k pomě u chalupy, provázku u lesa, nebo na Davidovky, kažý tam kam se přihlásil

DOPOLENÍ ČINNOST: 9:00 - většinou pokud přeje počasí ježdění na sjezdových lyžích a snowboarech. probíhá výuka skupinově i individuálně, učení "trýčků", skoky,....

OBĚD: 12:00 - polévka a hlavní jídlo

POLENÍ KLID: do cca 14:45 - ten, kdo jde na Davdovky je bez poledního klidu. Ostatní do 14:00 opočívají v posteli a čtou si, nebo spí. Pak si hrají, malují, vyrábí - klidnější činnost

ODPOLEDNÍ ČÍNNOST: 15:00 - oblékneme se a většinou podle počasí jdeme ven - výlet, lopatování, hrabání, stavění, hry, běžky

SVAČINA: 16:15(16:30) - když se všichni sejdeme v chalupě - ovoce, zelenina (namícháno, nakrájeno - jablka, pomeranče, manderinky, hrušky, mrkev, kedlubny, okurky, rajčata, papriky, saláty,...)sušenka, čaj

PODVEČERNÍ ČINNOST : 16:30 - vyrábění, malování, luštění, vyprávění, zpívání,....

VEČEŘE: 18:00 - různá

VEČERNÍ ČINNOST: začíná hned po večeři, soutěže, hry, tancování, večerní lyžování, večerní výlety,....

PŘÍPRAVA NA SPANÍ: píseň na dobrou noc (Strýček soumrak), hygiena, kdo chce sprchování enně, jinak ob den, denně čištění zubů, česání, srovnání věcí, uložení věcí o špíny, čtení a prohlížení každý sám, nebo le přání společně vždy po pokojích. 

VEČERKA: dle věku a únavy 21:00-23:00

 

SOBOTA 4.2.2017

 

NEDĚLE 5.2.2017

 

PONDĚLÍ 6.2.2017

 

ÚTERÝ 7.2.2017

 

STŘEDA 8.2.2017

 

ČTVRTEK 9.2.2017

PÁTEK 10.2.2017

SOBOTA 11.2.2017