Betynka

Dárky pro vás

DÁRKY :-)

možná je rádi dáváte, možná dostáváte, možná obojí.

Dar, darovat, někomu udělat radost, ohodnotit ho, potěšit.

Dát dárek když to tak cítím, to dělá málo lidí, ale je to fajn :-)

Nejvíc to dělají děti přijdou a přinesou mně obrázek, šišku, kamínek, mušličku, kytičku a řeknou jen "na", nebo "to jsem Ti přinesla" a nebo "už jsem se těšíl" a také "stýskalo s mi",... Je to úžasné :-) milé, potěší to :-) a kolikrát inspiruje i k naší bezprostřednosti.

Já moooc ráda dávám dárky :-) Příjmat dárky se učím, to jsem nějak úplně neuměla, ale i tady jsem se inspirovala dětma :-)

Tato stránka je pro Vás, zde postupně budete nacházet dárky od nás Vám.

Různé nápady na dárky pro druhé s určitými kódy kupony na zvýhodněné ceny,.... 

Stránka pro potěšení a inspiraci :-)

  • Knižní kouč aneb Rychlovka

Výběr nejlepších dílů transformačního videoprojektu Pětiminutovka, přetvořil pro Vás J.V.Čmolík v tištěného osobního kouče s podrobnými pracovními listy a úkoly

Obdarujte své blízké 1+1zdarma!

Kniha Rychlovka v prodeji ZDE

  • Pětiminutovka - Transformační videoprojekt

J.V.Čmolíka. Každodenní inspirační mentorinky, video, skladba, úkoly.

Členství Pětiminutovky ZDE

Skvělý bestseler

Kniha TRHÁK aneb 21 kapitol o vašem mozku.

Objednávka knihy TRHÁK ZDE

  • Osobní rezonanční nahrávky

byly podrobeny nezávislým odborným testům na fMRI (funkční magnetická rezonance), které potvrdily jejich účinnost.

Osobní rezonanční nahrávky připravené Vám na míru, které mají potenciál změnit Váš život.

Kompletní balíček 5 nahrávek pořídíte za zvýhodněnou cenu ZDE

  • Vstup do mozkové posilovny – Neurotrénink

chcete posilovat nejen svaly, ale i mozek? Být úspěšnější, spokojenější? Tak neváhejte toto přesně je ta pravá chvíle jak udělat radost sobě, či darovat skvělý dárek.

Permanentka ZDE

  • Oxitocin – neurosprey důvěry

a mnoho dalších zajímavých netradičních a přitom skvělých dárků

ZDE

  • FOTOGRAFIE V BAZÉNU -

SKVĚLÝ DÁREK - OBRÁZKŮ, KTERÉ NA VÁS I PO LETECH MLUVÍ :-)

Milé maminky, milí tatínci,

blíží se Vánoce a tak Betynku napadlo, že byste mohli uvítat nápad na originální vánoční dárek. Co třeba pořídit fotografie vašich ratolestí při výuce v bazénu? Zůstane vám krásná památka a fotografii můžete třeba nechat vytisknout, zarámovat do rámečku a udělat radost sobě, někomu z rodiny či přátelům. 

Úžasná fotografka Pavla Pokorná Světlíková, do fotografií zachycuje vždy něco více. Pocity, emoce, atmosféru, esenci daného okamžiku. Fotografie na Vás při každém prohlížení vždy znovu promluví. 

Uspořádali jsme zkušební focení na bazénu v Rytířské ulici - vybrané ukázky a zpracované ukázky v náhledu níže.

Pro naše bazénové focení máme domluvené přátelské ceny, a to 200,- Kč za jednu fotografii v digitální podobě. Tato cena za jednu fotografii zahrnuje samotné focení na bazénu, i následné úpravy a vylepšení každé fotky ve fotoprogramu, aby byla fotka co nejkrásnější.

Jak bude předvánoční focení ve vodě probíhat?

1) Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo SMS na 603 539 767. 

2) Dle zájmu nabídneme termíny.

3) Cca během dvou dní po focení fotografka vybere nejlepší fotografie vaší ratolesti a zašle náhledy fotografií přímo vám rodičům do e-mailu.

4) Vy rodiče si z náhledových fotografií v klidu doma vyberete ty fotky, které se vám líbí a které byste chtěli do své sbírky vzpomínek. Tyto náhledové fotografie slouží jen pro výběr fotek k dalším úpravám, náhledová fotografie má nízkou kvalitu a nejde použít pro vyhotovení skutečných fotografií.

5) Vámi vybrané náhledové fotografie pak fotografka upraví ve fotoprogramu (focení v tmavém a vlhkém prostředí bazénu není snadné, proto vylepší případné drobné nedokonalosti a připraví fotku ve vysoké kvalitě tak, aby z ní bylo možné nechat udělat třeba i větší formáty fotek A4, A3 do rámečku nebo jako obraz na fotoplátno).

6) Ještě než vám budou výsledné fotografie zaslány, odměníte práci fotografky zasláním peněz na její účet (detaily o platbě vám fotografka poskytne poté, co jí sdělíte, které fotografie jste si vybrali). Pro bazénové focení platí domluvená cena 200,- Kč za 1 fotografii v digitální podobě. Zálohu 200,-Kč zaplatíte na bazénu při focení.(záloha za kterou obdržíte 1 Vámi vybranou fotografii)

7) Jakmile fotografka obdrží peníze na účet a bude hotova se všemi úpravami vašich vybraných fotografií, zašle vám fotografie přes úschovnu na váš e-mail.

8) Fotografie si doma bezpečně uložíte do svého počítače nebo tam, kde jste zvyklí fotografie v digitální podobě uchovávat, abyste o ně nepřišli (vzhledem k množství zakázek je třeba brát na vědomí, že fotografka u sebe zakázkové fotografie po předání zákazníkovi neuchovává). A pokud budete chtít, můžete si pak sami v některém fotolabu nechat vyrobit tištěné fotografie, zvětšeniny, fotoobrazy, fotoknihy nebo jiné fotodárky s fotkou vaší ratolesti :) (Fotografka doporučuje například Foto Škoda v Jindřišské ulici).

9) A pak se už můžete těšit, až dárek s obrázkem vaší ratolesti udělá někomu pod stromečkem radost ;-)

 A pokud budete mít zájem také o další jiné soukromé fotografování, můžete se s fotografkou domluvit i další individuální focení na suchu - v interiéru i exteriéru,...

NÁHLEDY ZDE

  •  VÁNOČNÍ AKCE

Domy, skříně, rekonstrukce

unnamed

Vánoční přání